Baraj Hafriyatı

Baraj Hafriyatında kum kaldırma gibi hizmetler direkt olarak bu uygulamanın kapsamına girer. Bunlarla bağlantılı olarak  toprak ve beton yığınlarının taşınması bu uygulamaların şirketlerinin sunduğu hizmetler arasındadır. Yine toprağın kazılması söz konusu ise, çıkan toprağın taşınması işini ehil hafriyat şirketleri üslenir.

Bu Uygulamada kullanılan araçlar nelerdir?

Hafriyatın söz konusu olduğu durumlarda işin niteliğine göre ihtiyaç duyulabilecek araçlar greyder, buldozer, yükleyici, ekskavatör, skreyper ve damperli kamyonlardır. Ehil personeller gerekli görülen araçların kullanıma tahsis edilmesini sağlayacaklardır.

250.000

Hafriyat Alınan

255.000

İnşaat Alanı

150+

Proje

50 Yıl

Sektör Tecrübesi

Firmamız 1975 Yılından itibaren Hafriyat alanında da hizmet vermeye başlamış ve İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin farklı şehirlerinde kendi araç filosu ile yüzlerce hafriyat almıştır

Talep

Baraj hafriyatı ile ilgili bir projeniz var ise bunu telefon numaralarımız, mail adresimiz yada online teklif formumuzu kullanarak bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız talebinize hızlıca cevap verecek ve sizi ücretsiz keşif ekibimize yönlendirecektir.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif ekibimiz, talebinize istinaden sizinle iletişime geçerek ve Baraj alanını planlanan saatte ziyaret eder. Yapılacak iş hakkında size detaylı bilgi sunulur ve size özel en uygun fiyat politikası için teklif verme aşamasına geçilir.

Hafriyatı Fiyatı

Baraj Hafriyatı fiyatları, baraj alanının büyüklüğü, hafryatın döküleceği yere mesafesi ve lokasyonu baz alınarak hesaplanır. Baraj hafriyatı fiyatları m³ üzerinden hesaplanarak, hesaplamada hafriyat için gerekli kamyon ve ekipman sayıları baz alınır.